KONTAKT

tel.
+48 601 263 612

e-mail:
kris.zapachy@wp.pl

ZAPRASZAMY !

Luksusowy apartament do wynajęcia w Kołobrzegu,
w kompleksie hotelowym Olymp przy ul. Kościuszki 4. Ośrodek Olymp położony jest 80 m od morza,
w strefie uzdrowiskowej. Jest najnowocześniejszym obiektem hotelowym w Kołobrzegu. Nasz apartament w hotelu Olymp składa się z aneksu kuchennego, salonu i sypialni z dwoma balkonami oraz łazienki z kabiną prysznicową. Posiada też TV Sat, lodówkę, czajnik bezprzewodowy i wiele innych rzeczy. Po prostu jest tam wszystko.

W ośrodku znajduje się basen, 3 x jacuzzi, sauny (2 x sucha i parowa), podziemny garaż, które są wliczone w cenę wynajęcia apartamentu. W ośrodku znajduje się restauracja ze znakomitą kuchnią, salon fryzjerski i cała baza zabiegowa z profesjonalną obsługą.
Zapraszamy zatem do Kołobrzegu! Kołobrzeg - to plaża, morze, zachody słońca i piękna Starówka... Obejrzysz tu najnowsze premiery światowego filmu w kinie Wybrzeże.
W Galerii Sztuki Współczesnej zapoznasz sie z wystawami malarstwa i rzeźby. Historię ziemi zachodniopomorskiej przybliży Ci Muzeum Oręża Polskiego. Muzeum jest placówką historyczno-wojskową, jedyną w północnej części Polski o tym profilu, zajmującą się dziejami oręża od wczesnego średniowiecza do współczesności.
Wolny czas możesz również spędzić wybierając się na liczne wycieczki zarówno piesze jak
i rowerowe /ponad 10 km. ścieżek rowerowych/ . Deszczowe, pochmurne dni dorośli mogą spędzić w kręgielni ,a dzieci w Gumiślandzie. Pobyt w Kołobrzegu uprzyjemnią z pewnością rejsy po morzu statkami pasażerskimi. Wędkarze znajdą tu wiele atrakcyjnych miejsc do realizowania swoich pasji. A po wyczerpującym dniu wypoczniesz w luksusowym apartamencie kompleksu hotelowego Olymp.